Organizator:

Nasza misja: Outdoor przyjazny miastu

City Marketing to podmiot na rynku reklamy outdoorowej należący do Grupy MTP. Powstał, by kompleksowo utrzymywać, zarządzać i rozwijać sieć nośników zewnętrznych na terenie Poznania przy poszanowaniu estetyki lokalnej przestrzeni publicznej.

City Marketing porządkuje przestrzeń publiczną w zgodzie z ustawą krajobrazową i przy okazji usprawnia zarządzanie siecią nośników reklamy zewnętrznej na terenie Poznania. Działamy, dbając o estetykę oraz funkcjonalność. Nasze nośniki są nowoczesne, spójne i doskonale wpisują się  w przestrzeń miejską, zapewniając przejrzysty system komunikacji między nadawcą i odbiorcą.

Ale outdoor przyjazny miastu to nie tylko nośniki reklamowe. Miasto to przede wszystkim jego mieszkańcy. Wymieniając wiaty przystankowe, zadbaliśmy o bezpieczeństwo  pasażerów komunikacji miejskiej oraz komfort ich  podróży. 

Realizując naszą misję, opieramy się na rozwiązaniach typu nature-based solutions, które są inspirowane naturą i wydajne ekonomicznie i społecznie, a także wspierają adaptację do zmian klimatu. Na wiatach przystankowych w najbardziej zurbanizowanych częściach Poznania posadziliśmy rozchodnik - roślinę, która oczyszcza powietrze, absorbując CO2, magazynuje wodę, obniża temperaturę w upalne dni. Ponadto wybrane wiaty zostały oklejone specjalnymi piktogramami, które zabezpieczają ptaki przed kolizją ze szkłem. Naklejki przedstawiają różne środki ekologicznego transportu czy charakterystyczne dla Poznania budynki. Ich wzór był konsultowany z poznańską organizacją Centrum Promocji Ekorozwoju, która prowadzi projekty dotyczące m.in. ptaków w mieście, a także z plastykiem miejskim czy przedstawicielami Urzędu Miasta.

Rozumiejąc potrzeby komunikacyjne inicjatyw społecznych, wspieramy promocję wybranych przedsięwzięć, oferując dystrybucję reklam na naszych nośnikach. Staramy się także działać zgodnie z ideą less waste, dlatego poprzednie wiaty przystankowe, które były w dobrym stanie technicznym przeszły gruntowny upcycling, otrzymały drugie życie i zostały relokowane, by nadal służyć mieszkańcom Poznania.

W ramach inwestycji, przez dwa lata, w stolicy Wielkopolski pojawiło się 350 nowych wiat przystankowych, a do końca 2021 roku pojawi się niemal 100 kolejnych. W naszej ofercie znaleźć można także słupy klasyczne oraz citylighty, backlighty, ekrany lcd oraz megaboardy zlokalizowane przy autostradach. Jesteśmy także wyłącznym operatorem powierzchni reklamowych na terenie portu lotniczego Poznań-Ławica. Od niedawna w naszej ofercie pojawił się jedyny taki w całej Wielkopolsce 212 m2 ekran LED, który - ze względu na swoją topową lokalizację, jest nośnikiem zapewniającym prestiżową formę komunikacji.

Oferta Poznaj pełną gamę naszych możliwości

Zapytaj o szczegóły oferty

Alicja Kanderska
Alicja Kanderska
MANAGER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW
Małgorzata Barczak
MANAGER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW
Katarzyna Marchwińska
Katarzyna Marchwińska
Manager ds. Kluczowych Klientów