Organizator:

Nasza misja: Outdoor przyjazny miastu

City Marketing to podmiot na rynku reklamy outdoorowej należący do Grupy MTP. Powstał, by kompleksowo utrzymywać, zarządzać i rozwijać sieć nośników zewnętrznych na terenie Poznania przy poszanowaniu estetyki lokalnej przestrzeni publicznej. Obecnie administrujemy również nośnikami reklamowymi we Wrocławiu.

City Marketing porządkuje przestrzeń publiczną w zgodzie z ustawą krajobrazową i przy okazji usprawnia zarządzanie siecią nośników reklamy zewnętrznej na terenie Poznania. Od grudnia 2022 jesteśmy również operatorem przestrzeni reklamowych umieszczonych na przystankach komunikacji zbiorowej we Wrocławiu. Działamy, dbając o estetykę oraz funkcjonalność. Nasze nośniki są nowoczesne, spójne i doskonale wpisują się  w przestrzeń miejską, zapewniając przejrzysty system komunikacji między nadawcą i odbiorcą.

Outdoor przyjazny miastu to nie tylko nośniki reklamowe. Miasto to przede wszystkim jego mieszkańcy. Wymieniając wiaty przystankowe, zadbaliśmy o bezpieczeństwo  pasażerów komunikacji miejskiej oraz komfort ich  podróży. 

Realizując naszą misję, opieramy się na rozwiązaniach typu nature-based solutions, które są inspirowane naturą i wydajne ekonomicznie i społecznie, a także wspierają adaptację do zmian klimatu. Na wiatach przystankowych w najbardziej zurbanizowanych częściach Poznania posadziliśmy rozchodnik - roślinę, która oczyszcza powietrze, absorbując CO2, magazynuje wodę, obniża temperaturę w upalne dni. Ponadto wybrane wiaty zostały oklejone specjalnymi piktogramami, które zabezpieczają ptaki przed kolizją ze szkłem. Naklejki przedstawiają różne środki ekologicznego transportu czy charakterystyczne dla Poznania budynki. Ich wzór był konsultowany z poznańską organizacją Centrum Promocji Ekorozwoju, która prowadzi projekty dotyczące m.in. ptaków w mieście, a także z plastykiem miejskim czy przedstawicielami Urzędu Miasta.

Rozumiejąc potrzeby komunikacyjne inicjatyw społecznych, wspieramy promocję wybranych przedsięwzięć, oferując dystrybucję reklam na naszych nośnikach. Staramy się także działać zgodnie z ideą less waste, dlatego poprzednie wiaty przystankowe, które były w dobrym stanie technicznym przeszły gruntowny upcycling, otrzymały drugie życie i zostały relokowane, by nadal służyć mieszkańcom Poznania.

W naszej ofercie outdooru miejskiego znajdują się: słupy klasyczne, citylighty, backlighty, ekrany lcd oraz megaboardy zlokalizowane przy autostradach. Jesteśmy także wyłącznym operatorem powierzchni reklamowych na terenie portu lotniczego Poznań-Ławica. Nasi klienci mają również możliwość pokazania swojej reklamy na największym ekranie LED w Wielkopolsce, który ma 212 m2 i znajduje się w topowej lokalizacji zapewniając prestiżową formę komunikacji. 

Od grudnia nowość! Nośniki reklamowe dostępne we Wrocławiu!

 

Oferta Poznaj pełną gamę naszych możliwości

Zapytaj o szczegóły oferty

Alicja Kanderska
Alicja Kanderska
MANAGER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW
Katarzyna Marchwińska
Katarzyna Marchwińska
Manager ds. Kluczowych Klientów
Maria Małecka
Maria Małecka
Małgorzata Barczak
MANAGER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW