Organizator:

Nowość w ofercie: ekran LED, czyli 212 mkw. na Twoją reklamę!

Podziel się

Najlepsza lokalizacja w Poznaniu, zaawansowana technologia, doskonała widoczność - nawet z dużej odległości. Takie możliwości reklamowe oferuje ekran led zlokalizowany na holu wschodnim Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jeśli chcesz, by Twój przekaz dotarł do kilkumilionowej publiczności, koniecznie sprawdź jego możliwości!

Jedyny taki w całej Wielkopolsce nośnik reklamowy

Usytuowany jest u zbiegu ulic Roosevelta i Głogowskiej, gdzie krzyżują się główne trasy kierowców, pasażerów krajowego i zagranicznego transportu kolejowego oraz autobusowego, a także komunikacji miejskiej i pieszych. Na elewacji holu wschodniego Międzynarodowych Targów Poznańskich – biznesowo-kulturalnym sercu Poznania – gdzie odbywają się różnego rodzaju kongresy, koncerty, konferencje, targi, rocznie skupi uwagę czterdziestomilionowej publiczności. W bezpośrednim sąsiedztwie galerii handlowej, restauracji i hoteli staje się jedną z najlepszych lokalizacji reklamowych nie tylko w regionie, ale w całym kraju. Do dyspozycji klienta oddajemy aż 212 mkw. powierzchni komercyjnej, dzięki czemu przekaz emitowany na ekranie będzie widoczny z dużej odległości.

W słusznej sprawie

A skoro mamy już TAAAKI nośnik, to dlaczego nie wykorzystać go do kampanii społecznej? Od początku pandemii, marki wchodzące w skład Grupy MTP, a więc także i City Marketing angażują się w akcję #RazemDlaMedyków.W dwóch poprzednich edycjach kampanii medykom przekazano aż 45 tys. posiłków. Mimo iż trzecia fala opadła i znoszone są kolejne restrykcje, pandemia Covid wciąż trwa. W walkę z nią od ponad roku zaangażowani są pracownicy służby zdrowia. Formą podziękowania za ich wysiłek i wsparcia w codziennej pracy są pełnowartościowe posiłki, przywożone im do szpitali w ramach #RazemDlaMedyków. 

Firmy biorące udział w trzeciej edycji kampanii ufundowały wspólnie trzydzieści tysięcy posiłków. Trafią one do następujących szpitali:

  • Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym
  • Centrum Medyczne HCP Szpital im. Jana Pawła II
  • Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu
  • Punkt szczepień na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Do kampanii włączyły się firmy: Abrasives Group, Adboard, City Marketing, Gacek- Hurtownia owoców i warzyw, GARDENcity, Grausch i Grausch Maszyny Budowlane, Hochtief Polska, Hoya, Kabat, Kuhn, Laboprint, Lazienkaplus.pl, Lidl Polska, Fabryka Mebli Biurowych Maro, Novoferm, Poland Media, Saga Brokers, Schattdecor, TDC Polska, TEB Edukacja, Termoton – ZCB Owczary, Terravita, ZPM Biegun, Żabka Polska oraz Grupa MTP. Ich logo z dumą prezentujemy na naszym ekranie, informując poznańską społeczność, że razem możemy więcej!

Akcja trwać będzie do 30 lipca br.

Poznaj pełną gamę naszych możliwości Zobacz prezentację ofertową