Organizator:

Targi dają więcej dla Poznania, czyli City Marketing na rzecz lokalnego biznesu

Podziel się

Przedstawicie branży spotkań wesprą poznańskie firmy w ramach akcji TARGI DAJĄ WIĘCEJ dla Poznania. Bezpłatna ekspozycja oferty oraz warsztaty edukacyjne mają pomóc w ożywieniu sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Grupa MTP wraz Poznań Biznes Partner przygotowała bogaty program bezpłatnych szkoleń i porad dla sektora MŚP. W ramach wydarzenia TARGI DAJĄ WIĘCEJ dla Poznania lokalni przedsiębiorcy będą mogli zdobyć cenną wiedzę, która pomoże w stawianiu pierwszych kroków w biznesie, jak i rozwoju oferty na zmieniającym się rynku.

My także weźmiemy udział w tym wydarzeniu. Jako podmiot zajmujący się reklamą zewnętrzną przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm z sektora MŚP, w której proponujemy różnorodne nośniki od klasycznych słupów przez citylighty na wiatach przystankowych, na megaboardach kończąc. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnych przedsiębiorców, proponujemy elastyczne i korzystne warunki reklamy. 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznanie się ze szczegółami. 

Pawilon 8 A, stoisko nr 3. 

Ponadto, nasza manager ds. kluczowych klientów - Małgorzata Barczak - opowie o tym, jak ciekawie i kreatywnie można promować swoją markę na nośnikach zewnętrznych oraz jakie korzyści płyną z wyboru tej formy kampanii. Na to spotkanie zapraszamy 29.08 (sobota) o godz.10:30 do pawilonu 7, sala nr 1A (I piętro). 

W tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Letni Targ Ekologiczny, podczas którego prezentowane będą naturalne i ekologiczne produkty oraz usługi.

Kiedy 29-30 sierpnia 2020
Gdzie: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Szczegóły: bit.ly/3lBXSh4