Organizator:

Rywalizacja o nagrodę City Marketing podczas Cavaliada Poznań

Podziel się

Od 15 do 18 grudnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywa się Cavaliada Poznań. Sponsorem jednej z nagród jest City Marketing!

W piątek, 16 grudnia 2022, na Arenie B odbył się dwufazowy konkurs CSI1* Małej Rundy o nagrodę City Marketing. W konkursie brało udział 106 par, których zadaniem było zmierzenie się z parkurem o wysokości 120cm. Rywalizacja była zacięta, a na twarzach sportowców można było dostrzec pełne skupienie i determinację. Najlepszą spośród wszystkich zawodników okazała się być Paulina Słoniec. Na drugim miejscu znalazła się Marianna Kołacka, natomiast trzecie miejsce należało do Julii Peszek.

-------------------------------------------

Cavaliada to jedna z największych i najważniejszych imprez jeździeckich w Europie. Jej celem jest popularyzacja jeździectwa jako dyscypliny sportowej oraz formy aktywnego spędzenia czasu wolnego. Tegoroczna edycja zapowiada się imponująco. Aż 23 konkursy zostaną rozstrzygnięte na dwóch arenach, w tym trzy zaliczane do światowego rankingu oraz te o charakterze widowiskowym jak Potęga Skoku i Speed & Music. W programie zaplanowano również sztafety, w której dzieci na kucykach rywalizują w drużynach z dorosłymi „gwiazdami”. Oprócz skoków przez przeszkody program wypełniają turnieje powożenia zaprzęgami czterokonnymi, ujeżdżenia, WKKW oraz woltyżerki. Równolegle w trakcie trwania imprezy dostępna jest Strefa Expo, w której goście mogą zapoznać się z największą ofertą Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich w Polsce.

Strefa EXPO jest nie lada gratką nie tylko dla miłośników jeździectwa, ale także jest znakomitym miejscem na spędzenie czasu dla rodzin z dziećmi. Pokazy akrobatyczne, widowiska kaskaderskie, piękne konie na wyciągnięcie ręki i wiele więcej atrakcji, które przyciągną uwagę nawet największego urwisa. To wszystko czeka na Was na Międzynarodowych Targach Poznańskich w strefie Cavaliada Expo.

Gratulujemy zwycięzcom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!