Organizator:

Kampania CSR Budimexu na najnowszych nośnikach City Marketingu

Budimex - jako lider branży budowlanej - dba nie tylko o swój własny rozwój, ale także wspiera lokalną społeczność. Gdy Grupa MTP zorganizowała akcję "Razem dla medyków" firma natychmiast zaangażowała się w naszą inicjatywę.

O akcji "Razem dla medyków" zrobiło się głośno w końcówce 2020 roku, kiedy to wszystkich nas zaskoczył koronawirus. W tym trudnym czasie życzliwe gesty miały wyjątkowo wielką moc, dlatego Grupa MTP zainicjowała kampanię CSR-ową, do której przyłączył się Budimex, wraz z innymi przedsiębiorstwami, wykupując specjalną reklamę na nośnikach City Marketingu, z której dochód przeznaczony był na przygotowanie posiłków dla medyków walczących z pandemią. 

Od początku kwietnia aż do końca maja Budimex po raz kolejny zaprezentuje się w miejskiej przestrzeni. Tym razem firma budowalna chce poinformować o swoim udziale w akcji i wzmocnić wizerunek marki społecznie odpowiedzialnej. Do kampanii zostały wybrane nasze najnowsze i najnowocześniejsze nośniki, takie jak backligty czy wiaty z ekranami LCD, ale też estetyczne i funkcjonalne słupy citylight.