Organizator:

Aktualności

19-09-22 Kampanie promocyjne podczas Targów Drema

Sezon targowy nabiera tempa. W ubiegłym tygodniu na terenie MTP odbyły się Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2022. Przy okazji tego wydarzenia realizowaliśmy kampanię promocyjną dla wystawców targowych.

Zobacz więcej

16-09-22 Nowe nośniki w ofercie poznańskiego outdooru miejskiego

Wakacje to bardzo pracowity czas dla naszego zespołu. Przeprowadziliśmy kilkanaście kampanii reklamowych oraz poszerzyliśmy ofertę powierzchni promocji outdorowej.

Zobacz więcej

30-08-22 Kampania outdoorowa dla biura podróży Rainbow

Mieliśmy przyjemność przygotować kampanię outdoorową dla biura podróży Rainbow, jednego z liderów polskiego rynku touroperatorów. W akcji „biorą udział” nasze najnowocześniejsze i najbardziej skuteczne nośniki, które przyciągają uwagę potencjalnych turystów. Reklama naszego partnera handlowego jest widoczna...

Zobacz więcej

30-05-22 Sto lat targów w Poznaniu - finał obchodów jubileuszu

27 maja 2022 r. w Sali Ziemi w Poznań Congress Center odbył się finał obchodów jubileuszu 100-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zobacz więcej

27-05-22 Witamy w Poznaniu! - dokument o tym, jak Poznań zdał egzamin z życzliwości

Przed kamerą stanęli ci, którzy pomagają. Ludzie, którym jeszcze niedawno nie śniło się, że zostaną wolontariuszami. Bohaterami swojego filmu uczynił ich Marek Osiecimski. Jego dokument o tym, jak Poznań zdał egzamin z życzliwości, można obejrzeć już w sieci. Zdjęcia robione były na Międzynarodowych...

Zobacz więcej