Organizator:

Aktualności

20-09-23 City Marketing wkracza do Kołobrzegu

W ostatnich tygodniach rozpoczęliśmy proces instalacji nowych nośników reklamowych na terenie Kołobrzegu. Jest to fantastyczna forma reklamy, która oferuje wiele możliwości promocji dla globalnych i lokalnych firm i marek.

Zobacz więcej

12-07-23 Wielkopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na Szlak Piastowski

W przestrzeni poznańskiego i wrocławskiego outdooru pojawili się bohaterowie polskiego komiksu Kajko i Kokosz zapraszający do odkrywania uroków Wielkopolski

Zobacz więcej

06-07-23 Poznań wzbogacił się o kolejne wiaty przystankowe przyjazne mieszkańcom

W Poznaniu trwa wymiana wiat przystankowych. Podczas ostatnich trzech miesięcy postawiliśmy 16 nowych wiat dbając o estetykę i komfort podróżnych.

Zobacz więcej

15-05-23 Kampania dla APART - prezentacja kampanii na nośnikach backlight

Firma Apart to niekwestionowany lider w branży jubilerskiej i wyjątkowa marka rozpoznawalna w kraju i za granicą. To właśnie Apart jest najsilniej kojarzony z nowoczesnością i postrzegany jako firma, której biżuteria odpowiada najnowszym trendom. Jest też uważany za najlepszego eksperta w dziedzinie...

Zobacz więcej

15-02-23 Wybierasz się na Targi do Poznania? Zanocuj w Porcie Sołacz, nowym najbardziej klimatycznym hotelu*** w Poznaniu!

Port Sołacz - idealne miejsce na nocleg i spotkania biznesowe. W sercu zabytkowego parku, na gości z całego świata, czekają wygodne apartamenty, ale także znakomita kuchnia, która będzie idealnym zwieńczeniem intensywnego dnia spędzonego w Poznaniu.

Zobacz więcej